Asistent/ka exportu (Karviná)

LAMA Plus s.r.o. nabízí v Karviné volnou pracovní pozici "Asistent/ka exportu". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka exportu
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Karviná
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
LAMA Plus s.r.o.
Svatopluka Čecha 706
735 06 Karviná 6

Další informace o volném místu

Baví Vás obchod, komunikace s lidmi, chcete využít a zdokonalit své znalosti cizích jazyků? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu skoro třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Požadavky:
Samostatnost, pečlivost, přesnost, soustředěnost při práci, spolehlivost, komunikační schopnosti především v anglickém jazyce, vhodné i pro absolventy.

A co Vám nabízíme?
Příspěvek na stravování (stravenka 100Kč), příspěvek na životní pojištění, účast na seminářích a školeních (možnost využití bezplatné výuky anglického jazyka v prostorách firmy), příjemné pracovní prostředí a kolektiv, možnost profesního růstu, sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní akce (family day, oslavy, výlety…), možnost využití firemního rekreačního objektu a spousta dalšího v rámci našeho „Benefit programu“ (sport, zdraví, kultura, ...).

Životopis je nutné zaslat předem. Na výběrové řízení budou pozváni pouze ti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Drahomíra Durniková
drahomira.durnikova@lama.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před 8 dny