Asistent(ka) produkt managera (Karviná)

LAMA Plus s.r.o. nabízí v Karviné volnou pracovní pozici "Asistent(ka) produkt managera". Nástupní mzda je od 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent(ka) produkt managera
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Karviná
Mzda:
od 23 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
LAMA Plus s.r.o.
Svatopluka Čecha 706/8
73506

Další informace o volném místu

Baví Tě obchod, administrativa, komunikace s lidmi, chceš využít a zdokonalit své znalosti cizích jazyků? U nás jsi správně a věříme, že se Ti bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu přes třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Co od Tebe očekáváme?
Samostatnost, pečlivost, přesnost, soustředěnost při práci, spolehlivost, komunikační schopnosti, vhodné i pro absolventa.

A co Ti nabízíme?
Příspěvek na stravování (stravenka 100Kč), příspěvek na životní pojištění, účast na seminářích a školeních, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, možnost profesního růstu, sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní akce (family day, oslavy, výlety…), možnost využití firemního rekreačního objektu a spousta dalšího v rámci našeho "Benefit programu" (sport, zdraví, kultura, ...).

Životopis je nutné zaslat předem. Na výběrové řízení budou pozváni pouze ti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem