Hospodář/ka (Karviná)

Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace nabízí v Karviné volnou pracovní pozici "Hospodář/ka". Nástupní mzda je 21 260 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hospodář/ka
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Karviná
Mzda:
21 260 – 31 240 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
Borovského 2315/1
73401

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: Personalistika (vytváření nových pracovních smluv, dohod o změně prac. sml., DoPP, vedení osobních spisů zaměstnanců školy, příprava měsíčních podkladů pro výplaty zaměstnanců, spolupráce s externí mzdovou účetní, hlášení ZP, vedení evidence čerpání dovolené a studijního volna apod.). Evidence majetku v programu Gordic (zařazování majetku na příslušné účty, zařazení do odpisových skupin, odpisy majetku, provádění inventarizací a likvidací majetku).
Další činnosti spojené s realizací veřejných zakázek školy, registr smluv, plánování revizí, BOZP, evidence klíčů a razítek, zajištění nákupů a objednávek, náhradní plnění.

Požadujeme: zodpovědnost, samostatnost, svědomitost. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Výše platu odpovídá aktuálním platovým tabulkám pro nepedagogické pracovníky ve školství.

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem