Konstuktér ve vývoji bateriových technologii (Horní Suchá)

EXELSIOR ENGINEERING a.s. nabízí v obci Horní Suchá volnou pracovní pozici "Konstuktér ve vývoji bateriových technologii". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konstuktér ve vývoji bateriových technologii
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Horní Suchá
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
EXELSIOR ENGINEERING a.s. - Horní Suchá
Průmyslová 1498/7
73535

733784421

Další informace o volném místu

Hledáme kolegy/kolegyně do společnosti zaměené na vývoj baterii a bateriovýh systému. Nabízíme unikátní práci v dynamicky se rozvíjející firmě.

Požadavky:
Bakalářské / Magisterské VŠ vzdělání ve strojírenství v oborech
s konstrukčním/technologickým zaměřením. Schopnost profesionální komunikace anglickým jazykem (Zkouška B2 výhodou). Práce v 3D CAD SW (SolidWorks / SolidEdge / Creo / Catia / NX / případně ekvivalent)
Schopnost tvorby výkresové dokumentace (od koncepční až po výrobní VD). Samostatnost při řešení zadaných úkolů. Schopnost efektivní spolupráce v týmu. Odolnost vůči časovému tlaku, nástum možný IHNED, výše platu bude sjednán u pohovoru dle zkušeností a dovedností.

Pracovní náplň:
Vývoj dílů, zařízení a technologických celků v oblasti bateriového průmyslu. Koordinace činností s ostatními odděleními v rámci zadaných vývojových projektů. Interní komunikace návrhů v rámci vývojového oddělení. Jednání s dodavateli a technologickými partnery. Návrh technologických procesů. Návrh pracovních postupů.

Kontakt na zaměstnavatele

EXELSIOR ENGINEERING a.s. - Horní Suchá
Jiří Vavřík
733784421
jiri.vavrik@exelsior.org


Poslední změna: před 1 týdnem