Kontroloři kvality (Rychvald)

MK POWER s.r.o. nabízí v obci Rychvald volnou pracovní pozici "Kontroloři kvality". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kontroloři kvality
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rychvald
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MK POWER s.r.o. - Rychvald
Bohumínská 1553
73532

770600617

Další informace o volném místu

Nabízíme volné pracovní místo na pozici vedoucího kontrolora pracovních postupů/skupiny lidí. Vaše pracovní náplň se bude skládat z kontroly pracovních činností našich zaměstnanců včetně pracovních postupů, kvality, zajišťování potřebného materiálu včetně jeho doručení na místo určení. Přítomnost na kontrolních dnech, zápisy z těchto dnů, komunikace se zákazníkem/objednatelem, tvorba dokumentací skutečného provedení.

Požadujeme:
Komunikativnost a přednes na vysoké úrovni, slušnost, dochvilnost, pracovitost, obchodního ducha. Zkušenosti v chladírenském oboru, elektru, čtení v projektech. ŘP, nutnost provádění kontrol a schůzek po celé ČR, motivace zaměstnanců, reporty nadřízenému z kontrolních dnů, okamžité řešení krizových situací.

Nabízíme:
Zázemí ve fungující firmě, kolektiv, který je skutečně kolektivem, možnost osobního růstu včetně školení, pravidelný měsíční plat, benefity. Pracovní doba pružná. Ale obvyklá 7:00 - 15:30

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zasílat životopisy na e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

MK POWER s.r.o. - Rychvald
Michal Přikryl
770600617
info@klimatizace-mk.cz


Poslední změna: před 2 týdny