Kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Orlová)

Dům seniorů "POHODA", o.p.s. nabízí v Orlové volnou pracovní pozici "Kuchaři (kromě šéfkuchařů)". Nástupní mzda je od 22 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Orlová
Mzda:
od 22 500 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Dům seniorů "POHODA", o.p.s. - sídlo
Mládí 725
73514

Další informace o volném místu

Co od Vás očekáváme:
Nástup ihned.
Jedná se o přípravu a výdej stravy pro klienty, nákupy potravin, a vedení požadované dokumentace v rámci HACPP.
Náplň práce v pracovních dnech spočívá v přípravě snídaní a večeří (2x týdně teplé) pro klienty a výdeji obědů od dodavatele, v případě dodané stravy nevhodné pro uživatele s dietou také připravení vhodné stravy (mixovaní, mletí apod.).
Požadujeme:
o Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem (kuchař), zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a odpovídající pracovní nasazení, odolnost vůči stresovým situacím, trpělivost, empatii a vztah k seniorům.
Nabízíme:
o Nabízíme: podporu dalšího vzdělávání a rozvoje, 6 týdnů dovolené. Práce v domově pro seniory, 8-mi hod. směny po -pá, některé svátky, v době dovolených víkend . Ranní 3x týdně od 5:30, odpolední 2x týdně od 9:30. Smlouva zatím za dlouhodobou pracovní neschopnost, později možné na dobu neurčitou. Mzda dle praxe od 22.500,-Kč, po třech měsících osobní ohodnocení, 2x ročně prémie.


způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny