Kuchaři-závodní kuchyně (Horní Suchá)

Magna Energy Storage a.s. nabízí v obci Horní Suchá volnou pracovní pozici "Kuchaři-závodní kuchyně". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kuchaři-závodní kuchyně
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Horní Suchá
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Magna Energy Storage a.s.- H. Suchá čp. 1498/7
Průmyslová 1498/7
73535

Další informace o volném místu

Náplň práce: provozování závodního stravování v prostorách nově vybudované kuchyně v prostorách naší společnosti (průmyslová zóna Horní Suchá), příprava menu s důrazem na chutnou, pestrou a zdravou stravu, obsahující vegetariánská a bezlepková jídla, odpovědnost za zásobování surovinami, vedení skladu, organizace práce v kuchyni, zodpovědnost za chod kuchyně, sestavování jídelních lístků a výrobního plánu, kalkulace cen jídel
Požadavky: vyučení a praxe v oboru, proaktivní přístup, zkušenosti s provozováním restaurace nebo stravovacího zařízení, znalost legislativy pro oblast stravování, spolehlivost, zodpovědnost, kreativita při přípravě pokrmů, možnost podílení se na nově vybudované firemní kuchyně.
Nabízíme: zázemí stabilní organizace, přátelské prostředí, férové jednání, práci na HPP s možností osobního rozvoje v gastro oblasti, možnost seberealizace, mzda dle praxe a zkušeností.

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Kontakt na zaměstnavatele

Magna Energy Storage a.s.- H. Suchá čp. 1498/7
Jana Jirková
prace@magnastorage.cz


Poslední změna: před 2 týdny