Lékař - vedoucí zdravotnického střediska (Karviná)

Vězeňská služba České republiky nabízí v Karviné volnou pracovní pozici "Lékař - vedoucí zdravotnického střediska". Nástupní mzda je od 51 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Lékař - vedoucí zdravotnického střediska
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Karviná
Mzda:
od 51 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Věznice Karviná
Fryštátská 178/40
73301

Další informace o volném místu

Co Vás čeká? - Vedení kolektivu zaměstnanců zdravotnického střediska, koordinace činností odborných lékařů, poskytování zdravotní péče zaměstnancům i odsouzeným.

Co je potřeba k přijetí k vězeňské službě? - Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu všeobecné lékařství a specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru všeobecné lékařství, bezúhonnost, osobnostní způsobilost, dobrý zdravotní stav, komunikativnost, chuť do práce a pozitivní myšlení.

Na co se můžete těšit? - Nástupní plat od 51.000 Kč při plném pracovním úvazku (40 hodin týdně), možnost dalšího vzdělávání, 30 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce, příjemný kolektiv, dobře vybavené ordinace + zdravotní sestry zajišťující chod ordinací, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní spoření, rekreaci, kulturu, sport, bezplatné využití posilovny apod.)

Pokud Vás předchozí řádky neodradily a máte chuť a odvahu zkusit něco neobvyklého, můžete
Zaslat písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru a životopis na oddělení personální Věznice Karviná. Případným zájemcům odpovíme popř. zodpovíme případné další dotazy.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 10 měsíci