Montážní a dokončovací práce v reklamě (Bohumín)

VANESTA reklama s.r.o. nabízí v Bohumíně volnou pracovní pozici "Montážní a dokončovací práce v reklamě". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Montážní a dokončovací práce v reklamě
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bohumín
Mzda:
od 20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
VANESTA reklama s.r.o. - pracoviště
Studentská 1225
73581

Další informace o volném místu

Náplň práce: instalace polepů (lepení doprav. prostředků, polep výloh, apod.); interní a externí montáže reklamních materiálů; kompletace bannerů a reklamních cedulí; práce na stroji a ručním nářadím

Požadujeme: manuální zručnost a pracovitost; ochota pracovat i přesčas (občasné výjezdy na reklamní montáže); schopnost pracovat v týmu, výškové práce

Výhodou: řidičský průkaz skupiny B, výškové práce, základní znalost práce na PC

Způsob kontaktu: předem telefonicky od 7.00 hod. do 15.00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 3 dny