Obchodní zástupce (Karviná)

LAMA Plus s.r.o. nabízí v Karviné volnou pracovní pozici "Obchodní zástupce". Nástupní mzda je 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní zástupce
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Finance
Obec:
Karviná
Mzda:
24 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
LAMA Plus s.r.o.
Svatopluka Čecha 706
735 06 Karviná 6

Další informace o volném místu

Baví Vás obchod, komunikace s lidmi, ovlivňování prodeje v obchodních domech? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu skoro třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Co od Vás očekáváme?
Pracovní náplň bude zjišťování konkrétních požadavků a potřeb zákazníka na předem domluvených schůzkách, poskytování konzultace, poradenství a poprodejní podpora, vyhledávání nových obchodních partnerů, pravidelný reporting, merchandising. Působnost v regionech severní, jižní a západní Čechy.
Požadujeme reprezentativní vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, přirozená asertivita, ochota cestovat, výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, vysoké nasazení.

A co Vám nabízíme?
Nástupní plat + bonusová složka odvislá od úspěšnosti obchodníka, mobilní telefon, firemní automobil. Příspěvek na stravování (stravenka 100Kč), příspěvek na životní pojištění, možnost profesního růstu, sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní akce (family day, oslavy, výlety…), možnost využití firemního rekreačního objektu a spousta dalšího v rámci našeho „Benefit programu“ (sport, zdraví, kultura, ...).

Líbí se Vám naše nabídka? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Drahomíra Durniková
drahomira.durnikova@lama.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 14.1.2020