Operátor bezpečnostního centra (Havířov)

DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo nabízí v Havířově volnou pracovní pozici "Operátor bezpečnostního centra". Nástupní mzda je 18 000 – 23 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátor bezpečnostního centra
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Havířov
Mzda:
18 000 – 23 900 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo
Hlavní třída 387/45
73601

Další informace o volném místu

Náplň práce: Vzdálený monitoring zabezp. zařízení připojených na bezpečnostní centrum, obsluha PC s množstvím specifických programů, zadávání a editace objektů v rámci PCO, vytváření statistik a evidencí dle požadavků zákazníka, vyhodnocování přijatých signálů ze zabezp. systémů na střežených objektech, vedení knihy jízd pro zaměstnance, obsluha kamerových systémů, komunikace s kontaktními osobami a bezpečnostními sbory, koordinace výjezdové skupiny a ostrahy při zásazích na objektech, práce v nepřetržitém 2směnném provozu - 12ti hodinové směny (noční práce).

Požadavky: Znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Office, OS Windows, internet) podmínkou, vynikající znalost českého jazyka - gramatika, ochota k dalšímu vzdělávání. Vynikající komunikační schopnosti.

Práce s moderními technologiemi, možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání, práci vhodnou pro OZP, férový systém odměňování, práce v příjemném a čistém prostředí.

Zájemci o práci, ať zašlou e-mail s profesním životopisem na e-mail prace@defendit.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny