Pomocní dělníci (Bohumín)

Obaly Adamec a.s. nabízí v Bohumíně volnou pracovní pozici "Pomocní dělníci". Nástupní mzda je od 111 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pomocní dělníci
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bohumín
Mzda:
od 111 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Obaly Adamec a.s. - Bohumín
Čs. armády 133
73581

Další informace o volném místu

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Pomocný dělník(ce).
Výkon práce dočasně v provozovně v Bohumíně na adrese Čs. armády 133, poté v připravovaném novém, moderním výrobním areálu v Ostravě. Předpoklad zahájení provozu v Ostravě-Zábřehu září 2023.
Náplň práce: Pomocné práce kolem tiskových strojů a strojů na dokončení. Pomáhají ve skladech. Udržují pořádek ve výrobě.
Požadavky: fyzická zdatnost, manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, praxe ve výrobě.
Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 111 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

Životopis zašlete na email: kariera@obaly-adamec.cz.
V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny