Pomocní účetní (Český Těšín)

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie nabízí v Českém Těšíně volnou pracovní pozici "Pomocní účetní". Nástupní mzda je od 24 100 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pomocní účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Český Těšín
Mzda:
od 24 100 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie
Frýdecká 691/34
73701

Další informace o volném místu

Požadavky: min. SŠ vzdělání (zaměření ekonomického směru), znalost vyhlášky č. 504/2002 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, pro účetní jednotky, u kterých hlavní předmětem činnosti není podnikání, pokud účtují v soustavě podvojného účetnictví, praxe na pozici účetní výhodou, dobrá znalost práce na PC - internet, MS Office, analytické myšlení, organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič výhodou, pečlivost, spolehlivost, systematičnost, zodpovědnost, loajalita, vstřícnost, pozitivní vztah k práci, kladný vztah ke křesťanství a k lidem s kombinovaným a mentálním postižením, trestní bezúhonnost
Náplň: vedení účetnictví a zpracování účetního výkaznictví, fyzická a dokladová inventarizace, kontrola faktur a jejich evidence, vedení pokladní knihy, účtování cestovních náhrad, částečná administrativa spojena s BOZP a PO školy.
KONTAKT:zasílejte své životopisy a motivační dopis na email: j.niemczykova@skolasd.eu, a to nejpozději do 12. 8. 2022. Vybraní zájemci budou kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení. První kolo výběrového řízení proběhne dne 18. 8. 2022 na ul. Dukelská 2096/5a v Českém Těšíně. Do předmětu e-mailu napište: "Výběrové řízení - Pomocná účetní"
Vybraní zájemci budou kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení na určitou hodinu prostřednictvím e-mailu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem