Pracovník v sociálních službách pro Domov se zvláštním režimem v Petřvaldu (Petřvald)

Benjamín, příspěvková organizace nabízí v obci Petřvald volnou pracovní pozici "Pracovník v sociálních službách pro Domov se zvláštním režimem v Petřvaldu". Nástupní mzda je 20 770 – 28 530 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník v sociálních službách pro Domov se zvláštním režimem v Petřvaldu
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Petřvald
Mzda:
20 770 – 28 530 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Benjamín, příspěvková organizace
Modrá 1705
73541

Další informace o volném místu

Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (středoškolské vzdělání v oboru sociální práce, příp. pedagogiky nebo akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách ), dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, základní znalosti s PC. Osobní předpoklady- empatie, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat. Výhodou: praxe v oboru ( práce s lidmi s autismem ), schopnost vnímat potřeby lidí se zdrav. postižením a autismem, poskytovat jim potřebnou podporu a péči v rámci sociální služby. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí. Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz. Uzávěrka příjmu životopisů do 31. 5. 2023. Vybraní uchazeči budou kontaktováni na email nebo telefonicky.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele z FKSP na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci a rehabilitaci, 6 týdnů dovolené.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny