Provozní elektroúdržbáři (Bohumín)

BONATRANS GROUP a.s. nabízí v Bohumíně volnou pracovní pozici "Provozní elektroúdržbáři". Nástupní mzda je 35 000 – 39 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Provozní elektroúdržbáři
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bohumín
Mzda:
35 000 – 39 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
BONATRANS GROUP a.s.
Revoluční 1234
73581

Další informace o volném místu

Nejprve v jednosměnném, po zaučení i ve vícesměnném provozu budete odstraňovat závady na elektrickém zařízení se složitým ovládáním a elektronickým řízením (výměna snímačů, el. motorů atd.).
Budete pracovat na unifikovaných a termočlánkových analogových signálech, tlakových snímačích, plynových zařízení a na jejich seřízení.
Pro tuto pozici nutně potřebujete: střední odborné vzdělání elektro zaměření, platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více, elektrotechnickou znalost, znalost čtení v elektro dokumentaci, základní znalosti řízení el. motorů, PLC, způsobů odměřování poloh, základní znalosti měřící a regulační techniky, schopnost samostatného rozhodování a plánování práce, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem. Pokud budete úspěšní, čeká Vás práce v mezinárodní dynamické společnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny