Řidiči (Bohumín)

Obaly Adamec a.s. nabízí v Bohumíně volnou pracovní pozici "Řidiči". Nástupní mzda je od 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidiči
Obor(y):
Doprava
Obec:
Bohumín
Mzda:
od 24 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Obaly Adamec a.s. - Bohumín
Čs. armády 133
73581

Další informace o volném místu

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici řidiče sk. B a C (převážně ČR + cca 1x týdně Polsko).
Výkon práce dočasně v provozovně v Bohumíně na adrese Čs. armády 133, poté v připravovaném novém, moderním výrobním areálu v Ostravě. Předpoklad zahájení provozu v Ostravě-Zábřehu září 2023.
Požadavky: řidičský průkaz skup. B a C, praxe v řízení podmínkou, nutná minimálně základní znalost AJ nebo NJ pro vyřízení celních dokumentů, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Nástupní nabízená mzda od 24.000 Kč v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.
Životopis zašlete na email: kariera@obaly-adamec.cz.
V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.
tel. dotazy od 10.00 hod. do 14.00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 10 měsíci