SMĚNOVÍ MISTŘI (Český Těšín)

FINIDR, s.r.o. nabízí v Českém Těšíně volnou pracovní pozici "SMĚNOVÍ MISTŘI". Nástupní mzda je 29 000–37 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SMĚNOVÍ MISTŘI
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Český Těšín
Mzda:
29 000–37 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
FINIDR, s.r.o.
Lípová 1965
737 01 Český Těšín 1

+420 558 772 206

Další informace o volném místu

Požadavky:
- SŠ vzdělání technického směru; praxi na obdobné pozici podmínkou (znalost prostředí automotive velkou výhodou); zkušenosti s vedením pracovního týmu min. 3 roky; znalost metod průmyslového inženýrství (5S, SMED); organizační a komunikační dovednosti; odolnost vůči stresu.

Náplň práce:
- řízení a organizování výrobních procesů; řešení operativních změn ve výrobě; zajišťování obsazení směn včetně práce s docházkovým systémem; práce s programem CEZ; kontrola kvality výroby; spolupráce při zavádění a dohlížení na dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobě; zodpovědnost za využití pracovní doby zaměstnanců.

Nabízí: moderní pracovní prostředí včetně strojů; odpočinkové koutky; dovolenou v délce 22 dní; výkonnostní a kvartální odměny, roční odměny a podíl na hospodářském výsledku; možnost spojit kariéru s úspěšnou firmou, která tiskne knihy; jazykové a odborné vzdělávání; cvičení FyzioFIT zdarma, služby fyzioterapeuta; příspěvek na závodní stravování a občerstvení; příspěvek na penzijní připojištění a finanční poradenství; příspěvek k narození dítěte; firemní akce.
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení.

Způsob kontaktu: Strukturované životopisy s uvedením názvu pozice zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: jobs@finidr.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Aneta Dvořáková, personalista
+420 558 772 206
jobs@finidr.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 27.6.2019