Správce objektů / Stavební manažer (Bohumín)

ČEMAT, s.r.o. nabízí v Bohumíně volnou pracovní pozici "Správce objektů / Stavební manažer". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Správce objektů / Stavební manažer
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bohumín
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ČEMAT, s.r.o.
Čs. armády 184
73551

Další informace o volném místu

Požadujeme: Znalost a praxe v oblasti stavebnictví a tech. údržby nemovitostí (výhodou), vzdělání technického směru (stavebního výhodou), technické myšlení, znalost čtení technických výkresů, akční přístup, samostatnost a rozhodnost, .
Pracovní náplň: Správa, plánování a řízení činnosti v oblasti staveb, oprav a kompletní údržby objektů a zařízení, včetně denního aktivního řízení malé údržbářské/stavební čety a vedení provozní dokumentace. Kontrola technického stavu objektů a zařízení, zabezpečování pravidelných revizí a kontrol rozvodů a zařízení, kontrola dodržování provozního řádu a předpisů. Zajištění výběrových řízení a komunikace s dodavateli.


Práce na HPP ve stabilní a prosperující české společnosti, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, telefon, možnost 13. a 14. platu, prodloužení dovolené přímo úměrně s odpracovanými roky, možnost účastnit se školení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem