Strojní dělník /dělnice, operátor / operátorka (Bohumín)

Obaly Adamec a.s. nabízí v Bohumíně volnou pracovní pozici "Strojní dělník /dělnice, operátor / operátorka". Nástupní mzda je od 114 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strojní dělník /dělnice, operátor / operátorka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bohumín
Mzda:
od 114 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Obaly Adamec a.s., Bohumín
Čs. armády 133
73581

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky v pracovní dny mezi 10-14 hodinou na č. 731 479 786, e-mailem. Životopis zašlete na email: kariera@obaly-adamec.cz
V 1. kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. Ve 2. kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá do připravovaného nového, moderního výrobního areálu, provozu v Ostravě vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Strojní dělník, operátor/ka.

Výkon práce dočasně v provozovně v Bohumíně na adrese Čs. armády 133, poté v připravovaném novém, moderním výrobním areálu v Ostravě. Předpoklad zahájení provozu v Ostravě - Zábřehu září 2023.

Náplň práce: Obsluha stroje na dokončení a stroje na lepení rukávu. Řezání kotoučů.

Požadavky: fyzická zdatnost, manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, praxe ve výrobě

Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 114 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky.

Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci