Technologové tváření materiálů (Karviná)

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. nabízí v Karviné volnou pracovní pozici "Technologové tváření materiálů". Nástupní mzda je 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technologové tváření materiálů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Karviná
Mzda:
30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vysokoškolské
Adresa pracoviště:
ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.
Rudé armády 471
733 01 Karviná 1

+420 596 391 263

Další informace o volném místu

Náplň práce:
Zodpovědnost za technologickou přípravu výroby trubek a profilů. Kontrola dodržování technologie ve výrobě. Tvorba technologických postupů pro tváření materiálů (ohybem, tažení, svařování zejména podélné vysokofrekvenční, kalibrování, žíhání, rozbory materiálu). Stanovení technologie výroby, optimálního nářadí pro výrobu a výkonových norem. Na základě technické dokumentace rozhodování o zadání do výroby. Optimalizace procesů ve výrobě, návrhy změn a zlepšení stávajících výrobních procesů. Podpora technické komunikace s dodavateli. Hledání řešení pro provozně-technologické problémy. Spolupráce na vývoji nových provozně-technologických strategií, na stanovování nákladů a přínosů, na designu nových zařízení, na zavádění do provozu a testování užitkovosti. Budování povědomí o požadavcích různých zákazníků za účelem doporučení optimalizace a podpory vývoje obchodních aktivit

Požadavky: Znalost hutního a ocelářského průmyslu v ČR, Evropě i ve světě, vzdělání technického směru, obor tváření materiálu nebo nauka o kovech (podmínkou), znalost anglického jazyka ústně i písemně (podmínkou), znalost výroby a technologie tažených trub (podmínkou).

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Andrea Ševěčková, ředitelka personálního oddělení
+420 596 391 263
andrea.seveckova@arcelormittal.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 8.9.2019