Vedoucí oddělení operativního plánování (Bohumín)

BONATRANS GROUP a.s. nabízí v Bohumíně volnou pracovní pozici "Vedoucí oddělení operativního plánování". Nástupní mzda je 37 000–42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí oddělení operativního plánování
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Bohumín
Mzda:
37 000–42 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
BONATRANS GROUP a.s.
Revoluční 1234
735 81 Bohumín 1

+420 597 082 353

Další informace o volném místu

Budete řídit kolektiv plánovačů, komunikovat s interními zákazníky - obchodníky, výrobou, zajišťovat plnění realizace výrobní zakázky pro obchodní zakázku, provádět kontrolu plnění výrobních termínů, jakož i průběh realizace zakázky zajištěním plynulé výroby s vytížením výrobních kapacit.
Budete usilovat o naplnění potvrzených termínů. Výsledkem Vaší práce bude zajištění plnění realizace zakázky ve společnosti, motivovaní podřízení a v konečném důsledku spokojený zákazník.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání zaměření strojní, informační technologie nebo logistika, praxe v oblasti logistiky, plánování výroby výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k operativnímu plánování, schopnost reagovat na změny, samostatné rozhodování, chuť a ochota zlepšovat procesy a používané interní systémy, schopnost vést a rozvíjet podřízené v kolektivu, praxe s řízením kolektivu pracovníků výhodou
zodpovědná práce, na které závisí spokojenost zákazníka ale i výborný výrobní výkon společnosti, práce v mezinárodní dynamické společnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy, odborný růst a osobnostní rozvoj.

Způsob kontaktu: pouze v dopoledních hodinách

Kontakt na zaměstnavatele

JUDr. Květuše Hrubá, ved. odbb. personalistiky a právního odboru
+420 597 082 353
Kvetuse.hruba@ghh-bonatrans.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 29.2.2020